Toompuiestee 17a, 10137 Tallinn

Oodatakse liituma Rahvusvahelise Muusikapäevaga!

Hea muusikasõber

Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamiseni on jäänud veidi üle poole aasta. Kutsume kõiki tähistama ja pöördume Teie poole üleskutsega korraldada 1. oktoobril 2024 endale meelepärane muusikasündmus. 

Teie poolt läbiviidud 1. oktoobri sündmuse (kontsert, kontsertkohtumine, muusikaviktoriin, vestlusring vms), kas siis publikule tasuta või tasulise, liidame Muusikapäeva programmi ja kodulehele, kus jagame infot kuhu minna ning mida muusikapäeval kuulata. Käesoleva aasta Muusikapäev on teisipäevasel päeval. 

Rahvusvahelist muusikapäeva tähistatakse alates 1975. aastast ülemaailmselt märkamaks muusika olulisust meie igapäevaelus. Eesti Muusikanõukogu eestvedamisel on 2013. aastast Muusikapäeva kontserdid rõõmustanud kuulajaid üle Eesti. 

Palume korraldatavast rahvusvahelisel muusikapäeval 1. oktoobril toimuvast muusikasündmusest teada anda täites vormi: https://forms.gle/3qzznmog5J1P5xvt8 

Selle aasta muusikapäeva üle eestiline programm koostatakse varasemate aastatest varem ja seoses sellega palume oma sündmusest teada anda ja ankeeti täita hiljemalt 10. maiks 2024. 

Kui Teil on küsimusi helistage või kirjutage julgelt.

Loome koos heliseva Muusikapäeva!

Lugupidamisega
Kaisa Lõhmus
Muusikapäeva meeskond
www.muusikapaev.ee
+372 55970973 
kaisalohmus@muusikapaev.ee